• 33130701(61)98+
  • 33130702(61)98+
  • 33130703(61)98+
  • info@iscrti.ir

آزمایشگاه صنایع غذایی موسسه تحقیقات گواهینامه استاندارد (ISO IEC/17025) را کسب کرد

متن سربرگ خود را وارد کنید

آزمایشگاه صنایع غذایی موسسه تحقیقات گواهینامه استاندارد (ISO IEC/17025) را کسب کرد

آزمایشگاه صنایع غذایی موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان، گواهینامه استاندارد “تایید صلاحیت” ( ISO IEC/17025 ) را کسب کرد.

پس از بازرسی و ارزیابی به عمل آمده توسط ممیزان مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران(NACI) از آزمایشگاه صنایع غذایی مؤسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان، این آزمایشگاه موفق به اخذ گواهینامه “تایید صلاحیت (ISO IEC/17025)” در زمینه آزمونهای انواع قند، شکر و ملاس، گردید.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان، علی داوودی مدیر کل سازمان استاندارد استان خوزستان، به مناسب روز جهانی تأیید صلاحیت، از آزمایشگاه صنایع غذایی موسسه تحقیقات، به عنوان آزمایشگاه منتخب استان و دارای شرایط ایزو ۱۷۰۲۵ بازدید به عمل آوردند.

مدیر کل سازمان استاندارد استان خوزستان طی جلسه­ای که در موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان برگزار شد، به شرح روند ارزیابی آزمایشگاه­ها توسط ارزیابان مرکز ملی پرداختند.

وی همچنین به نقش مهم آزمایشگاه صنایع غذایی موسسه تحقیقات نیشکر در کنترل کیفیت شکر تولیدی کارخانجات، کنترل شکر ورودی به استان خوزستان و کارگاه‌های بسته‌بندی قند و شکر استان اشاره کرد، و همچنین در خصوص همکاری­ بین شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی و سازمان استاندارد، در تدوین استانداردهای ملی و بین المللی، ابراز خرسندی نمود.

در این خصوص دکتر بهادری مدیر عامل محترم مؤسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان ضمن تبریک به همکاران محترم شرکت توسعه نیشکر و موسسه تحقیقات به مناسبت اخذ گواهینامه ایزو۱۷۰۲۵، بیان نمود:

“استاندارد سازی عملیاتها و فرآیندهای کشاورزی، صنعت و آزمایشگاه­های مرتبط با آن دو بخش در شرکت معظم توسعه نیشکر و صنایع جانبی، همواره در دستور کار این مؤسسه بوده و در این مورد می توان به تدوین کتاب “مجموعه دستور­العمل­های عملیات زراعی زراعی تولید نیشکر”که مشتمل بر استانداردهای عملیاتی و فرآیندی، تولید نیشکر در استان خوزستان می­باشد، اشاره کرد”.

در ادامه این بازدید مهندس مسعود جوینده کار معاون تحقیقات و پایش صنعت، به معرفی بخش صنعت و آزمایشگاه­های مربوط به آن پرداختند و اخذ این گواهینامه را به مجموعه موسسه تحقیقات تبریک گفتند.

سرکار خانم مهندس عباباف، رئیس آزمایشگاه صنایع غذایی موسسه تحقیقات، ضمن تأکید بر حمایت و همت مدیر عامل محترم موسسه تحقیقات و معاونت محترم تحقیقات و پایش صنعتی این موسسه، به معرفی توانمندی، امکانات، تجهیزات و مستندات آزمایشگاه­های این موسسه پرداختند.

علی داوودی مدیر کل سازمان استاندارد استان خوزستان، دوشنبه ۲۰ خردادماه به همراه هیات همراه از آزمایشگاه­های صنایع غذایی، میکروبی و کالیبراسیون موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر بازدید به عمل آورده و مراتب تقدیر و تشکر خود را از این موسسه اعلام نمودند.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب