• 33130701(61)98+
  • 33130702(61)98+
  • 33130703(61)98+
  • info@iscrti.ir

تجلیل و تقدیر از کارگران محقق و نخبه موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر

متن سربرگ خود را وارد کنید

تجلیل و تقدیر از کارگران محقق و نخبه موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر

در مراسمی باشکوه که صبح یکشنبه ۱۶ اردیبهشت در ایستگاه شماره یک موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان برگزار شد، از برگزیدگان سی و پنجمین جشنواره امتنان کارگری استانی و کشوری این موسسه تجلیل به عمل آمد.

این مراسم با حضور دکتر بهادری، مدیر عامل موسسه تحقیقات، امام جماعت، معاونین، مدیران و سایر پرسنل این موسسه آغاز شد. در ابتدای مراسم، آیاتی از قرآن کریم تلاوت و سپس سرود ملی جمهوری اسلامی ایران نواخته شد.

در ادامه، دکتر بهادری در سخنانی ضمن گرامیداشت روز جهانی کارگر و هفته کارگری، از زحمات و تلاش های بی وقفه محققان و پژوهشگران موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر وصنایع جانبی خوزستان قدردانی کرد.

دکتر بهادری در ادامه سخنان خود به تشریح دستاوردهای موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر در سال گذشته پرداخت و گفت “این موسسه با تلاش و کوشش محققان خود توانسته است به موفقیت های چشمگیری در زمینه افزایش بهره­ وری در بخش­های صنعت و کشاورزی دست یابد.

مدیر عامل موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر همچنین افزود: هدف گذاری موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر در سال جاری و سالهای آینده، تلاش تحقیقاتی حداکثری در زمینه استفاده از تکنولوژی اینترنت اشیاء (IOT) ، هوش مصنوعی (AI)  و پردازش تصویر در بخش های کشاورزی و صنعت نیشکر می باشد.

در ادامه این مراسم، از برگزیدگان جشنواره امتنان کارگری در بخش های مختلف با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل شد.

جشنواره امتنان از کارگران نخبه، گروه های کار و واحدهای نمونه استانی و کشوری هرساله با هدف شناسایی و معرفی کارگران نمونه و قدردانی از زحمات آنها برگزار می شود.

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب