موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان

Sugarcane & By-Products Development Research & Training Instatute of Khuzestan

4 تیر 1401 4:13 ب.ظ

حوزه های فعالیت

معاونت تحقیقات کشاورزی

معاونت تحقیقات کشاورزی شامل 4 گروه تحقیقاتی:

حوزه های فعالیت

معاونت تحقیقات صنعت

صنعت نیشکر در خوزستان با تولید 50 درصد نیاز بازار داخلی شکر و توانایی تولید محصولات جانبی گسترده ای مانند کاغذ، الکل، خمیر مایه، چوب صنعتی (MDF)، خوراک دام ، حوزه مهم و متنوع جهت تحقیقات صنعتی می باشد.

تحقیقات صنعتی در مؤسسه بر پایه آموزش، بهسازی و نوآوری در جهت افزایش راندمان، استفاده موثر از تجهیزات، افزایش بهره وری و بکارگیری تکنولوژی های نو در تولید شکر بنا نهاده شده است. علاوه بر تولید شکر در صنایع جانبی نیز بر بهبود، توسعه و تنوع محصولات جدید جهت افزایش زنجیره ارزش استوار شده و می تواند با کاهش مشکلات فرآیند تولید سودآوری زیادی نیز برای شرکت ها به ارمغان بیاورد.

حوزه های فعالیت

معاونت ممیزی و پایش عملکرد

این معاونت، عملیات و فعالیت‏ های کشت و صنعت‏ ها را پایش و عملکرد حاصل را تحلیلی و ممیزی می‏کند و گزارش‏ های لازم و عدم انطباق احتمالی با استانداردها را برای شرکت مادر و آن کشت و صنعت ها ارسال می‏نمایند و به‏ صورت مستمر دستورالعمل‏ های لازم را تهیه و ابلاغ می‏نماید.
معاونت ممیزی و پایش عملکرد شامل سه زیرمجموعه می باشد:

Group 403

حوزه های فعالیت

آموزش، ترویج و تحقیقات توسعه‌سازمانی

مؤسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان با اعتقاد بر این اصل که آموزش زيربنايي‌ترين اقدامي است كه تحول و توسعه را در سازمان پایه‌ریزی می‌نماید، با بهره‌گيري از اساتيد مجرب و برنامه ریزی مدون آموزشی همواره تلاش می کند تا با ارتقای سطح دانش، بينش و مهارت حرفه‌اي کارکنان، مجموعه ای پویا بسازد. با توجه به رسالت مؤسسه در دو حوزه پژوهشی و آموزشی، مدیریت آموزش ماموریت دارد اطلاعات و فناوری های نوین را به کشت و صنعت ها انتقال دهد و با استفاده از آموزش‌های تخصصی سازمانی متناسب با نیاز، نقش خود را در ارتقای عملکرد مجموعه شرکت توسعه نیشکر ایفا نماید.

لینک کوتاه :

https://iscrti.ir/?p=689

Office Number:

061-331-30760

E-mail:

foolad594@gmail.com

Resume

In 2008, the center was registered as Khuzestan Sugarcane and Ancillary Development Research and Training Institute. In August 2013, in order to develop research in the field of sugarcane industry, the Deputy of Industrial Research was also considered in the organizational structure of the institute. According to the latest changes, the organizational structure of the institute consists of: the Board of Trustees; Board of Directors; Managing Director; Deputy Directors of Industry and Agriculture Research; Deputy Audit and Performance Monitoring; Director of Research and Planning; Director of Training, Promotion and Research, Organizational Development; Director of Environmental, Safety and Health Research; Financial and Human Resources Manager; Business Manager and Security Manager.