امروز 17 خرداد 1402 | ساعت به وقت تهران : 3:57 ب.ظ

حوزه های فعالیت

معاونت تحقیقات کشاورزی

معاونت تحقیقات کشاورزی شامل 4 گروه تحقیقاتی:

حوزه های فعالیت

معاونت تحقیقات صنعت

صنعت نیشکر در خوزستان با تولید 50 درصد نیاز بازار داخلی شکر و توانایی تولید محصولات جانبی گسترده ای مانند کاغذ، الکل، خمیر مایه، چوب صنعتی (MDF)، خوراک دام ، حوزه مهم و متنوع جهت تحقیقات صنعتی می باشد.

تحقیقات صنعتی در مؤسسه بر پایه آموزش، بهسازی و نوآوری در جهت افزایش راندمان، استفاده موثر از تجهیزات، افزایش بهره وری و بکارگیری تکنولوژی های نو در تولید شکر بنا نهاده شده است. علاوه بر تولید شکر در صنایع جانبی نیز بر بهبود، توسعه و تنوع محصولات جدید جهت افزایش زنجیره ارزش استوار شده و می تواند با کاهش مشکلات فرآیند تولید سودآوری زیادی نیز برای شرکت ها به ارمغان بیاورد.

حوزه های فعالیت

معاونت ممیزی و پایش عملکرد

این معاونت، عملیات و فعالیت‏ های کشت و صنعت‏ ها را پایش و عملکرد حاصل را تحلیلی و ممیزی می‏کند و گزارش‏ های لازم و عدم انطباق احتمالی با استانداردها را برای شرکت مادر و آن کشت و صنعت ها ارسال می‏نمایند و به‏ صورت مستمر دستورالعمل‏ های لازم را تهیه و ابلاغ می‏نماید.
معاونت ممیزی و پایش عملکرد شامل سه زیرمجموعه می باشد:

Group 403

حوزه های فعالیت

آموزش، ترویج و تحقیقات توسعه‌سازمانی

مؤسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان با اعتقاد بر این اصل که آموزش زيربنايي‌ترين اقدامي است كه تحول و توسعه را در سازمان پایه‌ریزی می‌نماید، با بهره‌گيري از اساتيد مجرب و برنامه ریزی مدون آموزشی همواره تلاش می کند تا با ارتقای سطح دانش، بينش و مهارت حرفه‌اي کارکنان، مجموعه ای پویا بسازد. با توجه به رسالت مؤسسه در دو حوزه پژوهشی و آموزشی، مدیریت آموزش ماموریت دارد اطلاعات و فناوری های نوین را به کشت و صنعت ها انتقال دهد و با استفاده از آموزش‌های تخصصی سازمانی متناسب با نیاز، نقش خود را در ارتقای عملکرد مجموعه شرکت توسعه نیشکر ایفا نماید.

لینک کوتاه :

https://iscrti.ir/?p=689

آخرین اخبار