• 33130701(61)98+
  • 33130702(61)98+
  • 33130703(61)98+
  • info@iscrti.ir

فریاد رسای شکرستان ایران: «القدس لنا»

متن سربرگ خود را وارد کنید

فریاد رسای شکرستان ایران: «القدس لنا»

در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، خوزستان، شکرستان ایران و دیار حماسه، بار دیگر شاهد حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس بود. از پیر و جوان، زن و مرد، همه آمده بودند تا با فریاد رسای خود، انزجارشان از رژیم غاصب صهیونیستی را به جهانیان نشان دهند.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، صبح امروز (جمعه ۱۷ فروردین‌ماه) مسیرهای منتهی به مصلای اهواز مملو از جمعیت بود. سیل خروشان مردم با در دست داشتن پرچم‌های ایران و فلسطین، شعار «القدس لنا» سر می‌دادند. همه آمده بودند تا بگویند که قدس، تنها پاره تن اسلام نیست، بلکه قلب تپنده جهان اسلام است.

 

خانواده بزرگ نیشکر نیز با شور و شوق وصف‌ناپذیری در این حماسه‌آفرینی، حضوری چشمگیر داشتند. آنها با گام‌هایی استوار و مشت‌هایی گره‌کرده، حمایت خود را از آرمان های فلسیطن و آزادی فلسطین اشغالی اعلام کردند. نیشکری‌ها با تصاویر سردار دل‌ها، حاج قاسم سلیمانی، آمده بودند تا بگویند که راه این شهید ادامه دارد.

 

دکتر ناصری، مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر، در حاشیه این راهپیمایی، از حضور شورآفرین نیشکری‌ها قدردانی کرد و گفت: این حضور حماسی، پیامی روشن برای استکبار جهانی و صهیونیست‌ها دارد که ملت ایران تا آزادی کامل قدس شریف از دست غاصبان، از آرمان فلسطین دفاع خواهند کرد.

 

حضور پرشور اهالی شکرستان همگام با ملت سلحشور ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس، بار دیگر ثابت کرد که مردم، همواره پشتیبان مظلومان جهان هستند. نیشکری‌ها با این حضور، نشان دادند که همیشه در خط اوّل‌اند و خط‌شکن؛ چه در سنگر تولید، چه در میدان پاسداری از کیان ایران، و حالا هم در دفاع از فلسطین.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب