• 33130701(61)98+
  • 33130702(61)98+
  • 33130703(61)98+
  • info@iscrti.ir

مراسم تکریم و قدردانی از خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران در آستانۀ عید قربان

متن سربرگ خود را وارد کنید

مراسم تکریم و قدردانی از خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران در آستانۀ عید قربان

در آستانۀ عید سعید قربان، از خانواده‌های معزز و مکرم شهدا، جانبازان و ایثارگران در موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان تقدیر به عمل آمد.

 

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان، این آئین با حضور سید منصور شبیبی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید رضوی، اعضای کمیته فرهنگی و جمعی از مدیران و معاونین موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر، در این موسسه برگزار شد.

دکتر بهادری مدیر عامل محترم موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان، در این دیدار بر اهمیت تقدیر و تکریم از خانواده­های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران جمهوری اسلامی ایران تأکید کردند و امنیت امروز جامعه و کشور عزیز ایران را مرهون جانفشانی و از خود گذشتگی شهدا، جانبازان و ایثارگران دانستند.

وبا توجه به مصادف بودن این آئین با روز نهم ذی‌الحجه که روز عرفه است، مدیر عامل موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان، به خواندن و تشریح دعای عرفه امام حسین (ع)، و به ابعاد معنوی این روز پرداختند.

سید منصور شبیبی فرمانده حوزه مقاومت شهید رضوی، که در این آئین دعوت شده بودند، ضمن تبریک پیشاپیش عید سعید قربان و آغاز دهه ولایت و امامت، بر نقش پایگاه‌های بسیج در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین تلاش‌های آن‌ها در جذب جوانان به فعالیت‌های فرهنگی اشاره نمودند.

در ادامه این مراسم؛ مهندس وهاب هاشمی، فرمانده پایگاه بسیج موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر نیز گزارشی مختصر از فعالیت‌های پایگاه بسیج در زمینه‌های فرهنگی و اجتماعی، که در موسسه تحقیقات صورت گرفته بود، ارائه داد.

در پایان این آئین که صبح یکشنبه ۲۷ خرداد ماه برگزار گردید، از نماینده‌های خانواده‌های معزز و مکرم شهدا، جانبازان و ایثارگران تقدیر به عمل آمد و لوح‌های تقدیر به رسم یادبود و قدردانی از فداکاری‌های آن‌ها اعطاء شد.

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب