امروز: جمعه 2 مهر 1400

کتاب نیازسنجی آموزشی حوزه ستادی  ویژه  شرکت توسعه نیشکر منتشر شد

کتاب نیازسنجی آموزشی حوزه ستادی ویژه شرکت توسعه نیشکر منتشر شد

ایجاد کننده: خیری/دوشنبه, 01 آذر,1395/دسته ها: اخبار موسسه

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

  سید محمد افقه کارشناس مسئول آموزش و ترويج مؤسسه تحقیقات نیشکر با اعلام این خبر گفت: در راستای طراحی و اجرای آموزش­های هدفمند و مرتبط با شرح شغل همکاران، این موسسه با همکاری مدیریت منابع انسانی و تشکیلات شرکت مادر ، در قالب کارگروهی متشکل از روسای ادارات آموزش برای تعیین نیازهای آموزشی کارکنان حوزه مدیریت اداری و منابع انسانی شرکت­های گروه از ابتدای مردادماه سال 94 شروع به فعالیت کرد.  این کارگروه در ابتدا با مطالعه تکالیف قانونی، اهداف و ساختار سازمانی، شرایط موجود، پیشینه شکل‌گیری و شرح وظایف شغلی و فرایند انجام کار، با استفاده از ترکیب دو مدل نیازسنجی آموزشی « شرح شغل» و «استاندارد مهارت» مشاغل موجود حوزه ستادی را بررسی و بازنگری کرد.

وی افزود: پس از تعیین شایستگی ها و مهارت های مورد نیاز وظایف شغلی استخراج و در ادامه آموزش‌های مورد نیاز برای تحقق هر یک از شایستگی‌ها و مهارت‌ها تعریف و مشخص شد. در نهایت با صرف 1200 نفرساعت کار مطالعاتی و پژوهشی با توجه به نیازهای آموزشی مربوط به هر شغل، دوره‌های آموزشی طراحی و اهداف و محتوای آنها تعیین شد.

لازم به ذکر است آقایان سيد مجتبي مصطفوي رئيس امور كاركنان و طبقه بندی مشاغل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، علي رضا دلفي رئیس آموزش و منابع انساني کشت و صنعت سلمان فارسی، امين سالم زاده سرپرست آموزش کشت و صنعت نیشکر اميركبير، سيد منوچهر امام مشاور آموزش و ترویج موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان، سيد محمد افقه کارشناس مسئول آموزش و ترويج موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان، به عنوان دبیر جلسات و عظيم عبدالشاه نژاد كارشناس آموزش منابع انسانی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی اعضاء کارگروه تهیه و تدوین این کتاب هستند.

 عناوین مشاغل نیازسنجی شده در جلد اول عبارتند از:

کارشناس منابع انسانی امور کارکنان

کارمند منابع انسانی امور کارکنان

 کارشناس منابع انسانی بیمه و رفاه

کارمند منابع انسانی بیمه و رفاه

 کارشناس منابع انسانی آموزش

کارمند منابع انسانی آموزش

کارمند منابع انسانی متصدی امور دفتریPrint

تعداد نمایش ها (1000)/نظرات (0)

x
دی ان ان
دی ان ان